KARİYER FORMU

Özgeçmişiniz için bir PDF hazırlayın ve aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.  İşe Alım Süreci

  Bizimle birlikte çalışmak için heyecan duyuyor musunuz? 
  İşe alım sürecimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinin ve bize nasıl katılabileceğinizi keşfedin. İş ilanlarımızı inceleyerek sizin için uygun olan pozisyonları bulabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra, başvurunuz değerlendirilecek ve eşleştiğiniz pozisyonlar için mülakat süreci başlatılacaktır. Referans kontrolleri tamamlandıktan sonra, sizinle iş teklifimizi paylaşacağız.

  Çalışma Ortamımız

  Faraz Grup Yapı İnşaat olarak, dinamik bir çalışma ortamında çalışmak için mükemmel bir ekip oluşturuyoruz. Şirketimizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda çalışırken, yaratıcılığı, inovasyonu ve iş birliğini teşvik ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte güvenli, destekleyici ve motive edici bir ortam sunmayı hedefliyoruz. Sosyal etkinlikler ve takım çalışmalarıyla çalışma deneyiminizi daha da geliştirmek için fırsatlar sunuyoruz.

  Başvuru Süreci

  Faraz Grup Yapı İnşaat’a başvurmak için adım adım rehberlik sunuyoruz. İş ilanlarımızı web sitemizde ve LinkedIn şirket sayfamızda yayınlıyoruz. Özgeçmişinizi gönderdikten sonra, başvurunuz değerlendirilecek ve eşleştiğiniz pozisyonlar için mülakat süreci başlatılacaktır. İnceleme sürecinden sonra size geri bildirimler sağlayacak ve iş teklifimizi ileteceğiz. 
  Kariyer fırsatlarımızı kaçırmamak için Kariyer Formu’nu doldurabilirsiniz